| Katalógus >Illatszerek >DEO |
| Vonalkód | IT2603 5021320009011 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Leírás (magyar) | Slazenger Grip DEO (Body Spray), extrém 175 ml. 24 Hr Anti-Perspirant. |
| Terméknév (angol) | Slazenger Grip Body Spray (175ml DEO) *Extreme* 24H |
| Terméknév (magyar) | Slazenger Grip Body Spray (175ml DEO) *Extreme* 24H |
| Terméknév | Slazenger Grip Body Spray (175ml DEO) *Extreme* 24H (IT2603) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT2603/Parfüm, illatszer/Dezodor/Slazenger_Grip_Body_Spray_%28175ml_DEO%29_%2AExtreme%2A_24H |